Informacja z przebiegu XIII TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO o PUCHAR WÓJTA GMINY STARA BŁOTNICA

Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe był organizatorem trzynastej już edycji Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego skierowanego do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i mieszkańców naszej Gminy.

Patronat nad imprezą sprawowali: Pan Marcin Kozdrach Wójt Gminy Stara Błotnica,  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe oraz Uczniowski Klub Sportowy „TYMIANKA”.

Dzięki współpracy z Włodarzami Gminy oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pozyskaliśmy fundusze z przeznaczeniem na: puchary, medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów pierwszych trzech miejsc poszczególnych kategorii wiekowych rywalizujących w zawodach sportowych.

Nadrzędnym celem turnieju było krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w Gminie i wydaje się, że założony przez nas cel został osiągnięty.

XIII Turniej Tenisa Stołowego odbył się 24 lutego 2013r. wzięło w nim udział wielu zawodników i zawodniczek rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych
z terenu naszej gminy w łącznej ilości 107 zawodników.

Wielu mieszkańców Gminy Stara Błotnica miało okazję spędzić w naszej szkole przyjemnie i „na sportowo” wolny czas

tl_files/tiny_templates/zdjecia do artykulu/word-logo.jpg

Laureaci wszystkich kategorii XIII Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica

Młodzik chłopcy (4 zawodników)

  1. Kępka Mateusz
  2. Moskwa Hubert
  3. Majcher Bartłomiej

Młodzik dziewczęta (4 zawodniczek)

  1. Bednarczyk Barbara
  2. Kalbarczyk Nikola
  3. Skrzypek Daria

Kadet chłopcy (14 zawodników)

  1. Sułkowski Bartłomiej
  2. Gryza Damian
  3. Stępień Patryk

Kadet dziewczęta (7 zawodniczek)

  1. Starzyńska Klaudia
  2. Wójcik Weronika
  3. Woźniak Ewa

Junior chłopcy (20 zawodników)

  1. Kołacz Bartłomiej
  2. Bernaś Dominik
  3. Sałgut Karol

Junior dziewczęta (6 zawodniczek)

  1. Starzyńska Ewelina
  2. Kowalczyk Paulina
  3. Szymańska Magda

Senior chłopcy (29 zawodników)

  1. Grochala Kacper
  2. Świniarski Hubert
  3. Tkaczyk Hubert

Senior dziewczęta (6 zawodniczek)

  1. Karasek Edyta
  2. Starzyńska Katarzyna
  3. Rogolińska Marlena

Oldboys i Samorządowcy panowie

(12 zawodników)

  1. Drabik Dariusz
  2. Wójcik Łukasz
  3. Karasek Bogdan

Oldboys i Samorządowcy panie

(5 zawodniczek)

  1. Sąporowska Agnieszka
  2. Bolek Emilia
  3. Rychel Małgorzata

Wróć