Grupa A

Grupa  B

1.Kiełbów

2.Ryki   

3.Stary Kadłub

4.Żdzary

5.Stara Błotnica

6.Kaszów 

7.Czyżówka

1.Żabia Wola

2. Stary Osów

3. Tursk - Łępin

4. Pierzchnia

5. Jakubów

6. Siekluki

7. Gózd 



06.10.2013
Grupa A
1. godz. 14.00 Kiełbów - Ryki
2. godz. 14.30 Stary Kadłub – Żdzary
3. godz. 15.00 Stara Błotnica – Kaszów
4. godz. 15.30 Czyżówka – Kiełków
5. godz. 16.00 Ryki - Stary Kadłub
6. godz. 16.30 Żdzary- Stara Błotnica
7. godz. 17.00 Kaszów –Czyżówka

Grupa B
1. godz. 17.30 Osów - Żabia Wola
2. godz.18.00 Pierzchnia – Tursk- Łępin
3. godz. 18.30 Siekluki - Jakubów
4. godz. 19.00 Gózd - Żabia Wola
5. godz. 19.30 Osów – Tursk-Łępin
6. godz. 20.00 Jakubów – Pierzchnia
7. godz. 20.30 Gózd - Siekluki

13.10.2013
Grupa A
8. godz. 14.00 Stary Kadłub – Kiełbów
9. godz. 14.30 Żdżary - Kaszów
10. godz. 15.00 Czyżówka – Stara Błonica
11. godz. 15.30 Żdżary – Kiełbów
12. godz. 16.00 Czyżówka – Ryki
13. godz. 16.30 Stara Błotnica – Kadłub
14. godz. 17.00 Kaszów - Ryki


Grupa B
8. godz. 17.30 Żabia Wola – Tursk – Łępin
9. godz. 18.00 Pierzchnia – Siekluki
10. godz. 18.30 Jakubów – Gózd
11. godz. 19.00 Pierzchnia – Żabia Wola
12. godz. 19.30 Osów – Gózd
13. godz. 20.00 Jakubów – Tursk – Łępin
14. godz. 20.30 Osów – Siekluki


20.10.2013
Grupa B
15. godz. 14.00 Jakubów – Żabia Wola
16. godz. 14.30 Gózd – Tursk -Łępin
17. godz. 15.00 Jakubów – Osów
18. godz. 15.30 Siekluki – Żabia Wola
19. godz. 16.00 Pierzchnia - Gózd
20. godz. 16.30 Tursk – Łępin - Siekluki
21. godz. 17.00 Pierzchnia - Osów


Grupa A
15. godz. 17.30 Stara Błotnica- Kiełbów
16. godz. 18.00 Czyżówka - Kadłub
17. godz. 18.30 Stara Błotnica - Ryki
18. godz. 19.00 Kaszów - Kiełbów
19. godz. 19.30 Czyżówka - Żdżary
20. godz. 20.00 Kadłub – Kaszów
21. godz. 20.30 Ryki – Żdżary

WYNIKI 06/10/2013


GRUPA A

8. KIEŁBÓW – RYKI 5 : 1

9. STARY KADŁUB – ŻDŻARY 3 : 0

10. STARA BŁOTNICA – KASZÓW 8 : 0

11. CZYŻÓWKA – KIEŁBÓW 5 : 2

12. RYKI – STARY KADŁUB 2 : 5

13. ŻDŻARY – STARA BŁOTNICA 1 : 2

14. KASZÓW – CZYŻÓWKA 1 : 8




GRUPA B

1. OSÓW – ŻABIA WOLA 0 : 6

2. PIERZCHNIA – TURSK – ŁĘPIN 2 : 8

3. GÓZD – ŻABIA WOLA 2 : 0

4. SIEKLUKI – JAKUBÓW 11 : 0

5. OSÓW – TURSK – ŁĘPIN 1 : 9

6. JAKUBÓW – PIERZCHNIA 0 : 9

7. GÓZD – SIEKLUKI 1 : 4

WYNIKI 13/10/2013


GRUPA A


15. STARY KADŁUB - KIEŁBÓW 0 : 2

16. ŻDŻARY - KASZÓW 0 : 3 WALKOWER

17. CZYŻÓWKA - STARA BŁOTNICA 1 : 1

18. ŻDŻARY - KIEŁBÓW 0 : 3 WALKOWER

19. CZYŻÓWKA - RYKI 6 : 3

20. STARA BŁOTNICA - KADŁUB 1 : 6

21. KASZÓW –RYKI 1 : 3



GRUPA B

8. ŻABIA WOLA – TURSK – ŁĘPIN 1 : 2

9. PIERZCHNIA – SIEKLUKI 1 : 3

10. JAKUBÓW - GÓZD 0 : 3

11. PIERZCHNIA – ŻABIA WOLA 1 : 2

12. OSÓW – GÓZD 1 : 6

13. JAKUBÓW – TURSK - ŁĘPIN 0 : 3

14. OSÓW – SIEKLUKI 6 : 4

WYNIKI 20/10/2013

GRUPA A

15.STARA BŁOTNICA – KIEŁBÓW 1:4

16.CZYŻÓWKA – KADŁUB 2:2

17.STARA BŁOTNICA – RYKI 3:2

18.KASZÓW – KIEŁBÓW 1:6

19.CZYŻÓWKA – ŻDŻARY 3:0

20.KADŁUB – KASZÓW 7:1

21.RYKI – ŻDŻARY 3:0




GRUPA B


15.JAKUBÓW – ŻABIA WOLA 0:3

16.GÓZD– TURSK – ŁĘPIN 0:1

17.JAKUBÓW – OSÓW 0:3

18.SIEKLUKI – ŻABIA WOLA 4:1

19.PIERZCHNIA – GÓZD 2:6

20.TURSK – ŁĘPIN – SIEKLUKI 6:1

21.PIERZCHNIA – OSÓW 2:4

GRUPA  A

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1.

KIEŁBÓW

3

0

3

3

3

3

2.

RYKI

0

0

0

3

0

3

3.

STARY KADŁUB

3

3

0

3

1

3

4.

ŻDŻARY

0

0

0

0

0

0

5.

STARA BŁOTNICA

3

3

1

0

0

3

6.

KASZÓW

0

0

3

0

0

0

7.

CZYZÓWKA

3

3

1

3

1

3

 

 

GRUPA  B

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1.

ŻABIA WOLA

3

0

0

3

3

0

2.

STARY OSÓW

0

0

0

3

3

3

3.

TURSK- ŁĘPIN

3

3

3

3

3

3

4.

PIERZCHNIA

0

3

0

0

0

0

5.

JAKUBÓW

0

0

0

0

0

0

6.

SIEKLUKI

3

3

3

0

0

3

7.

GÓZD

3

0

3

3

0

3

GRUPA   A

 

KIEŁBÓW

 

6

 

15

 

22-8

 

CZYŻÓWKA

 

6

 

14

 

25-9

 

STARY KADŁUB

 

6

 

13

 

23-8

 

STARA BŁOTNICA

 

6

 

10

 

16-14

 

RYKI

 

6

 

6

 

14-20

 

KASZÓW

 

6

 

3

 

7-32

 

ŻDŻARY

 

6

 

0

 

1-17

GRUPA    B

1.

 

TURSK –ŁĘPIN

 

6

 

18

 

29-5

2.

 

SIEKLUKI

 

6

 

12

 

27-15

3.

 

GÓZD

 

6

 

12

 

18-8

4.

 

ŻABIA WOLA

 

6

 

9

 

13-9

5.

 

STARY OSÓW

 

6

 

9

 

15-27

6.

 

PIERZCHNIA

 

6

 

3

 

17-23

7.

 

JAKUBÓW

 

6

 

0

 

0-32

HARMONOGRAM  27.10.2013

 

¼  FINAŁU

 

 

1.      godz. 15.00 KIEŁBÓW – ŻABIA WOLA

2.      godz. 15.30 CZYŻÓWKA – GÓZD

3.      godz. 16.00 STARY KADŁUB – SIEKLUKI

4.      godz.16.30  STARA BŁOTNICA – TURSK- ŁĘPIN

 

 

 

½ FINAŁU

 

Godz. 17.00 zwycięzcy 1-2

      Godz. 17.30 zwycięzcy 3-4

 

 

Mecz o 3 miejsce

 

Godz. 18.30  przegrani ½ finału

 

 

FINAŁ

 

 

Godz. 19.00   wygrani ½ finału

Wróć