tl_files/tiny_templates/Zdjecia_do_artykulu_2016/07_2016/Plakat 2.jpg

Teatr w plenerze startuje w Jasionnie!
Zobacz spektakl pod gołym niebem!

Takiego spektaklu jeszcze w Jasionnie nie było! Na zakończenie wakacji, w ramach projektu „Lokalni - Kulturalni” młodzież z Centrum Wolontariatu oraz artyści z Teatru RESURSA z Radomia zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu białobrzeskiego na nietypowe plenerowe przedstawienie pod gołym niebem!
Artyści z Teatru RESURSA znani są z występów w nietypowych miejscach. Od dwóch lat ich spektakle można oglądać na deskach teatru, ale i w plenerze. Na koniec wakacji aktorzy jednego z najlepszych niezależnych teatrów w Radomiu przygotowali dla WAS niezwykłą niespodziankę.
Mottem naszych spotkań jest „wychodzenie do publiczności”, dlatego na placu przy Kościele rozstawimy scenę i wspólnie z aktorami będziemy obcować ze sztuką.

Mieszkańcy będą mogli bezpłatnie obejrzeć występy artystów, na ławce, leżaku, krześle czy na kocu – dlatego jeśli ktoś chce, może ze sobą zabrać to co chce  !
To pierwsza taka inicjatywa w naszej miejscowości, dlatego już dziś serdecznie ZAPRASZAMY wszystkich, którym teatr jest bliski i spotkać się bezpośrednio z aktorami!


START:
DZIEŃ: Niedziela
DATA: 04.09.2016 r.
GODZINA: 17.00
MIEJSCE: Plac przy Kościele Zwiastowania NMP w Jasionnie
Zapraszamy!

Wróć